Kup obraz!

Aukcja charytatywna

Serdecznie zapraszamy na aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Dziedzictwa Kultury Polskiej, która rozpocznie się 26 stycznia 2020 r. , a jej finał zaplanowano na 14 lutego 2020 r.

FDKP działa od dwóch lat na rzecz przywracania pamięci o utraconych przez Polskę zbiorach dzieł sztuki. Fundacja Dziedzictwa Kultury Polskiej tworzy kopie zrabowanych dzieł i organizuje wystawy w całej Polsce, które dostępne są dla szeroko pojętej publiczności. Od dwóch lat działamy głównie dzięki nakładom własnym. Artyści, którzy tworzą dla Fundacji dołączyli się do nas na zasadzie pro bono. Dzięki nim odbiorcy mogą podziwiać piękne obrazy odtworzone na podstawie prac Rafaela, Marcello Bacciarelliego, Aleksandra Gierymskiego, Maurycego Gottlieba, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka, Petera Paula Rubensa czy innych wybitnych artystów polskich i zagranicznych.

Dzięki środkom pozyskanym z aukcji, chcielibyśmy moc dalej rozwijać Fundację, angażując do współpracy konserwatorów dzieł sztuki, specjalistów od tematyki strat wojennych. Pragniemy aby nasza idea przywracania utraconej historii nabrała charakteru międzynarodowego i mogła zostać we właściwy i godny sposób zaprezentowana Polonii w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. W planach mamy również zrealizowanie filmu dotyczącego grabieży dzieł sztuki podczas II wojny światowej (tutaj tytuł). Na aukcji pojawią się wysokiej klasy dzieła artystów z całej Polski: malarzy warszawskich, krakowskich i gdańskich. Wszystkie prace będą mogli Państwo zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej, na tydzień przed planowaną aukcją. To wyjątkowe okazje! Ceny będą rozpoczynały się już od 300 zł! Zobaczcie naszą ofertę.

AUKCJA – HARMONOGRAM
01.01.2020–14.02.2020 r. Wystawa prac, które będą dostępne na naszej aukcji. Galeria Belle Arte, Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa.

26.01.2020 r. Start aukcji internetowej – zapytania o obiekt można kierować osobiście w galerii, za pośrednictwem naszej strony internetowejwww.fdkp.pl/aukcja lub telefonicznie na nr 606-104-606. Obiekty będą także dostępne w portalu aukcyjnym Allegro Charytatywni. Obiekty w okresie

26.01-14.02.2020 r. są dostępne wyłącznie po cenie „Kup Teraz”. Aukcja przedsprzedażowa i jednocześnie możliwość zakupu po cenie „Kup Teraz” potrwa do 14.02.2019 do godziny12:00.

14.02.2020 r. 18:00-21:00 Aukcja LIVE w Galerii Belle Arte i jednocześnie finał wystawy. Dostępność poszczególnych obiektów zależy od wyników aukcji przedsprzedażowej. Podczas aukcji Live możliwe będzie składanie ofert drogą telefoniczną. Wszystkie obiekty dostępne będą począwszy od cen wywoławczych. Podczas aukcji ceny „KupTeraz” nie będą obowiązywać.

Regulamin aukcji dostępny jest na www.fdkp.pl/aukcja

14-28.02.2020 r. Wyprzedaż obiektów – pod warunkiem ich dostępności.

Aukcja odbywa się pod patronatem portalu Niezła Sztuka.

1. Kruczek

1. Kruczek

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: KruczekTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70x50 cmRama: brakRok: 2018Cena wywoławcza: 1500 zł Cena Kup Teraz: 2700 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/Obraz od artysty STRONA GŁÓWNA AUKCJIKOLEJNY OBIEKT

2. Jabłko

2. Jabłko

Autor: Iwan KulikTytuł: JabłkoTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70x40 cm Rama: TAKRok: 1993Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty: http://iwankulik.plObraz od artysty STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKTPOPRZEDNI OBIEKT

3. Zgubione miasto

3. Zgubione miasto

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Zgubione miastoTechnika: własna akryl/ olej/ ptch 1 na płótnie/Wymiary: 50 x 69 5 cm/ z ramą 52 x 71 5 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2018Cena wywoławcza: 2500 złCena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty:...

4. Patrząc w przyszłość

4. Patrząc w przyszłość

Autor: Arkadiusz SiarkowskiTytuł: Patrząc w przyszłośćTechnika: Olej na płótnieWymiary: 50×70 cm / z ramą 54 x 74 cmRok: 2019Cena wywoławcza: 1000 zł Cena Kup Teraz: 1800 złStrona artysty: http://www.siarkowski.art.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

5. Melancholia

5. Melancholia

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: MelancholiaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×120 cm / z ramą 74 x 124 cmRama: srebrno-czarna metalowa Rok: 2016Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/ STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY...

6. Noc nad jeziorem

6. Noc nad jeziorem

Autor: Kazimiera ProszowskaTytuł: Noc nad jezioremTechnika: olej na płótnieWymiary: 67 x 88 cm; z ramą 80 x 100 cmRama: zdobiona w kolorze złotymRok: ?Cena wywoławcza: 3000 zł Cena Kup Teraz: 5400 złSygnatura w prawym dolnym rogu STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY...

7. Inside-Outside

7. Inside-Outside

Autor: Monika FeretTytuł: cykl Twoje Lustro, Inside-OutsideTechnika: Mieszana na płótnieWymiary: 60×120 cmRok: 2018Cena wywoławcza: 2000 zł Cena Kup Teraz: 3600 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

8. Toscania

8. Toscania

Autor: nieznanyTytuł: ToscaniaTechnika: olej na płótnieWymiary: 57 x 67 cm; z ramą 63 x 73 cmRama: zdobiona w kolorze złotymRok: praca współczesnaCena wywoławcza: 1000 zł Cena Kup Teraz: 1500 złSTRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

9. Mężczyzna z fajką

9. Mężczyzna z fajką

Autor: nieznanyTytuł: Mężczyzna z fajkąTechnika: olej na desceWymiary: 29 x 39 cm; z ramą 36 x 46 cmRama: zdobiona w kolorze złotymRok: 1973Cena wywoławcza: 800 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANYCena Kup Teraz: 1200 złSygnowany Pids 73 STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT...

10. Asteria

10. Asteria

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: AsteriaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70x50 cm Rama: brakRok: 2018Cena wywoławcza: 1000 złCena Kup Teraz: 1500 złStrona artysty: www.mariuszzdybal.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

11. Odbicia

11. Odbicia

Autor: nieznanyTytuł: OdbiciaTechnika: akryl/ olej na płótnieWymiary: 49 x 39 cm/ w ramie 53 x 43 cmRama: srebrna metalowaRok: ?Cena wywoławcza: 1000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 1500 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

12. Jesień – Ciechanowiec

12. Jesień – Ciechanowiec

Autor: Piotr KominczTytuł: Jesień - CiechanowiecTechnika: Olej na płótnieWymiary: 98 x 81,5 cm / z ramą 103 x 85 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 2012Cena wywoławcza: 700 złCena Kup Teraz: 1260 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKTPOPRZEDNI...

13. Silent Tales

13. Silent Tales

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: Silent TalesTechnika: Olej na płótnieWymiary: 90×120 cm; w ramie 94 x 124 cmRama: srebrno-czarna metalowa Rok: 2017Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/ STRONA...

14. NY

14. NY

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: NYTechnika: akryl na desceWymiary: 100 x 68,5 cm/ rama 104 x 71 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2019Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona artysty: http://polishartgallery.pl STRONA...

15. On, ona, on, ona; Uniesienia

Autor: nieznanyTytuł: On, ona, on, ona; UniesieniaTechnika: akryl/ graffiti na płótnieWymiary: 125 x 125 cm; z ramą 128 x 128 cmRama: drewniana, w kolorze posrebrzanymRok: ?Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 3750 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

16. Kubatura

16. Kubatura

Autor: nieznanyTechnika: Olej na płótnieWymiary: 81,5 x 70,8; z ramą 83 5 x 72 5 cmRama: metalowa w kolorze srebrnymRok: ?Cena wywoławcza: 2000 złCena Kup Teraz: 3000 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

17. Akt

17. Akt

Autor: Leszek MakowskiTytuł: AktTechnika: akryl/olej na płótnieWymiary: 59 x 79 cm; z ramą 68 x 88 cmRama: drewniana w kolorze srebrnymRok: 1963 / 4Cena wywoławcza: 2000 zł Cena Kup Teraz: 3000 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

18. 006

18. 006

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: 006Technika: olej na desceWymiary: 49 x 69 cm/ z ramą 51 x 71 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2006Cena wywoławcza: 2500 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 4000 złStrona artysty: http://polishartgallery.pl Sygnatura +...

19. Bzy

19. Bzy

Autor: Piotr KominczTytuł: BzyTechnika: Olej na płótnieWymiary: 33,5 x 48,5 cm / z ramą 43 x 59 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 2016Cena wywoławcza: 400 złCena Kup Teraz: 720 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

20. Moonlight

20. Moonlight

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: MoonlightTechnika: Olej na płótnieWymiary: 100×100 cm; z ramą 104 x 104 cmRama: metalowa w kolorze srebrno-czarnymRok: 2017Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/ STRONA...

21. AKT Re definicja

21. AKT Re definicja

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Akt Re-definicjaTechnika: akryl na desceWymiary: 58 x 120 cm/ z ramą 61 x 123 cmRama: TakRok: 2009Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona artysty: http://polishartgallery.pl Sygnatura + certyfikat...

22. Łódka

22. Łódka

Autor: Piotr KominczTytuł: ŁódkaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 45 x 37 cm / z ramą 80 x 52 cmRama: drewniana w kolorze brązowymRok: 2001Cena wywoławcza: 300 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 540 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

23. Dynie

23. Dynie

Autor: Piotr KominczTytuł: DynieTechnika: Olej na płótnieWymiary: 91 x 73 cm / z ramą 105 x 86 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 2003Cena wywoławcza: 800 złCena Kup Teraz: 1040 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

24. Symbiont 05 C Ptch 3%

24. Symbiont 05 C Ptch 3%

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Symbiont05 C ptch 3%Technika: własna akryl/ olej/ ptch 3 na płótnie/Wymiary: 150,8 x 100,8 cm/ z ramą 154 x 105 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2019Cena wywoławcza: 3800 złCena Kup Teraz: 6840 złStrona...

25. Jesienne kwiaty w wazonie

25. Jesienne kwiaty w wazonie

Autor: Piotr KominczTytuł: Jesienne kwiaty w wazonieTechnika: Olej na płótnieWymiary: 38 x 48 cm / z ramą 47,5 x 58 cm Rama: drewniana w kolorze stalowo-brązowymRok: 2010Cena wywoławcza: 400 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 720 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI...

26. Symbiont 07 C ptch 2%

26. Symbiont 07 C ptch 2%

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Symbiont 07 C ptch 2%Technika: własna akryl/ olej/ ptch 2 na desce/Wymiary: 72,5 x 104 cm/ z ramą 75 x 107 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2019Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona...

27. Kościół

27. Kościół

Autor: Piotr KominczTytuł: KościółTechnika: Olej na płótnieWymiary: 50 x 65,5 cm / z ramą 61 x 78 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 1999Cena wywoławcza: 500 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 900 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

28. Luna and Luna

28. Luna and Luna

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: Luna and LunaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×50 cm; w ramie 75 x 55 cmRok: 2018Cena wywoławcza: 1500 zł Cena Kup Teraz: 2700 złStrona artysty: www.mariuszzdybal.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

29. (Nie)przeciętna panna

29. (Nie)przeciętna panna

Autor: Monika FeretTytuł: cykl Twoje Lustro, (Nie)przeciętna pannaTechnika: Mieszana na płótnieWymiary: 70×100 cmRama: brakRok: 2018Cena wywoławcza: 1500 złCena Kup Teraz: 2700 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

30. Bacówki

30. Bacówki

Autor: Piotr KominczTytuł: BacówkiTechnika: Olej na płótnieWymiary: 39,5 x 32 cm / z ramą 51 x 44 cmRama: drewniana w kolorze złotymRok: 2002Cena wywoławcza: 300 zł / NIEDOSTĘPNY - SPRZEDANYCena Kup Teraz: 540 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

31. Polne kwiaty w wazonie

31. Polne kwiaty w wazonie

Autor: Piotr KominczTytuł: Polne kwiaty w wazonieTechnika: Olej na płótnieWymiary: 54 x 66 cmRama: brakRok: ?Cena wywoławcza: 300 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 540 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

32. Stil-leven

32. Stil-leven

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: Stil-levenTechnika: Olej na płótnieWymiary: 90×70 cmRama: TakRok: 2014Cena wywoławcza: 1500 zł Cena Kup Teraz: 2700 złStrona artysty: www.mariuszzdybal.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI POPRZEDNI OBIEKT