1. Kruczek

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: KruczekTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×50 cmRama: brakRok: 2018Cena wywoławcza: 1500 zł Cena Kup Teraz: 2700 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/Obraz od artysty STRONA GŁÓWNA AUKCJIKOLEJNY...

2. Jabłko

Autor: Iwan KulikTytuł: JabłkoTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×40 cm Rama: TAKRok: 1993Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty: http://iwankulik.plObraz od artysty STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKTPOPRZEDNI...

3. Zgubione miasto

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Zgubione miastoTechnika: własna akryl/ olej/ ptch 1 na płótnie/Wymiary: 50 x 69 5 cm/ z ramą 52 x 71 5 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2018Cena wywoławcza: 2500 złCena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty:...

4. Patrząc w przyszłość

Autor: Arkadiusz SiarkowskiTytuł: Patrząc w przyszłośćTechnika: Olej na płótnieWymiary: 50×70 cm / z ramą 54 x 74 cmRok: 2019Cena wywoławcza: 1000 zł Cena Kup Teraz: 1800 złStrona artysty: http://www.siarkowski.art.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

5. Melancholia

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: MelancholiaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×120 cm / z ramą 74 x 124 cmRama: srebrno-czarna metalowa Rok: 2016Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/ STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY...

6. Noc nad jeziorem

Autor: Kazimiera ProszowskaTytuł: Noc nad jezioremTechnika: olej na płótnieWymiary: 67 x 88 cm; z ramą 80 x 100 cmRama: zdobiona w kolorze złotymRok: ?Cena wywoławcza: 3000 zł Cena Kup Teraz: 5400 złSygnatura w prawym dolnym rogu STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY...