7. Inside-Outside

Autor: Monika FeretTytuł: cykl Twoje Lustro, Inside-OutsideTechnika: Mieszana na płótnieWymiary: 60×120 cmRok: 2018Cena wywoławcza: 2000 zł Cena Kup Teraz: 3600 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

8. Toscania

Autor: nieznanyTytuł: ToscaniaTechnika: olej na płótnieWymiary: 57 x 67 cm; z ramą 63 x 73 cmRama: zdobiona w kolorze złotymRok: praca współczesnaCena wywoławcza: 1000 zł Cena Kup Teraz: 1500 złSTRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

9. Mężczyzna z fajką

Autor: nieznanyTytuł: Mężczyzna z fajkąTechnika: olej na desceWymiary: 29 x 39 cm; z ramą 36 x 46 cmRama: zdobiona w kolorze złotymRok: 1973Cena wywoławcza: 800 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANYCena Kup Teraz: 1200 złSygnowany Pids 73 STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT...

10. Asteria

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: AsteriaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×50 cm Rama: brakRok: 2018Cena wywoławcza: 1000 złCena Kup Teraz: 1500 złStrona artysty: www.mariuszzdybal.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

11. Odbicia

Autor: nieznanyTytuł: OdbiciaTechnika: akryl/ olej na płótnieWymiary: 49 x 39 cm/ w ramie 53 x 43 cmRama: srebrna metalowaRok: ?Cena wywoławcza: 1000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 1500 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

12. Jesień – Ciechanowiec

Autor: Piotr KominczTytuł: Jesień – CiechanowiecTechnika: Olej na płótnieWymiary: 98 x 81,5 cm / z ramą 103 x 85 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 2012Cena wywoławcza: 700 złCena Kup Teraz: 1260 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKTPOPRZEDNI...