13. Silent Tales

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: Silent TalesTechnika: Olej na płótnieWymiary: 90×120 cm; w ramie 94 x 124 cmRama: srebrno-czarna metalowa Rok: 2017Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/ STRONA...

14. NY

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: NYTechnika: akryl na desceWymiary: 100 x 68,5 cm/ rama 104 x 71 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2019Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona artysty: http://polishartgallery.pl STRONA...

15. On, ona, on, ona; Uniesienia

Autor: nieznanyTytuł: On, ona, on, ona; UniesieniaTechnika: akryl/ graffiti na płótnieWymiary: 125 x 125 cm; z ramą 128 x 128 cmRama: drewniana, w kolorze posrebrzanymRok: ?Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 3750 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

16. Kubatura

Autor: nieznanyTechnika: Olej na płótnieWymiary: 81,5 x 70,8; z ramą 83 5 x 72 5 cmRama: metalowa w kolorze srebrnymRok: ?Cena wywoławcza: 2000 złCena Kup Teraz: 3000 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI OBIEKT

17. Akt

Autor: Leszek MakowskiTytuł: AktTechnika: akryl/olej na płótnieWymiary: 59 x 79 cm; z ramą 68 x 88 cmRama: drewniana w kolorze srebrnymRok: 1963 / 4Cena wywoławcza: 2000 zł Cena Kup Teraz: 3000 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

18. 006

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: 006Technika: olej na desceWymiary: 49 x 69 cm/ z ramą 51 x 71 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2006Cena wywoławcza: 2500 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 4000 złStrona artysty: http://polishartgallery.pl Sygnatura +...