19. Bzy

Autor: Piotr KominczTytuł: BzyTechnika: Olej na płótnieWymiary: 33,5 x 48,5 cm / z ramą 43 x 59 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 2016Cena wywoławcza: 400 złCena Kup Teraz: 720 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

20. Moonlight

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: MoonlightTechnika: Olej na płótnieWymiary: 100×100 cm; z ramą 104 x 104 cmRama: metalowa w kolorze srebrno-czarnymRok: 2017Cena wywoławcza: 2500 zł Cena Kup Teraz: 4500 złStrona artysty: http://www.mariuszzdybal.pl/ STRONA...

21. AKT Re definicja

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Akt Re-definicjaTechnika: akryl na desceWymiary: 58 x 120 cm/ z ramą 61 x 123 cmRama: TakRok: 2009Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona artysty: http://polishartgallery.pl Sygnatura + certyfikat...

22. Łódka

Autor: Piotr KominczTytuł: ŁódkaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 45 x 37 cm / z ramą 80 x 52 cmRama: drewniana w kolorze brązowymRok: 2001Cena wywoławcza: 300 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 540 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

23. Dynie

Autor: Piotr KominczTytuł: DynieTechnika: Olej na płótnieWymiary: 91 x 73 cm / z ramą 105 x 86 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 2003Cena wywoławcza: 800 złCena Kup Teraz: 1040 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

24. Symbiont 05 C Ptch 3%

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Symbiont05 C ptch 3%Technika: własna akryl/ olej/ ptch 3 na płótnie/Wymiary: 150,8 x 100,8 cm/ z ramą 154 x 105 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2019Cena wywoławcza: 3800 złCena Kup Teraz: 6840 złStrona...