25. Jesienne kwiaty w wazonie

Autor: Piotr KominczTytuł: Jesienne kwiaty w wazonieTechnika: Olej na płótnieWymiary: 38 x 48 cm / z ramą 47,5 x 58 cm Rama: drewniana w kolorze stalowo-brązowymRok: 2010Cena wywoławcza: 400 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 720 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI...

26. Symbiont 07 C ptch 2%

Autor: A. J. CiolkiewiczTytuł: Symbiont 07 C ptch 2%Technika: własna akryl/ olej/ ptch 2 na desce/Wymiary: 72,5 x 104 cm/ z ramą 75 x 107 cmRama: drewniana, w kolorze srebrnymRok: 2019Cena wywoławcza: 3000 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 5400 złStrona...

27. Kościół

Autor: Piotr KominczTytuł: KościółTechnika: Olej na płótnieWymiary: 50 x 65,5 cm / z ramą 61 x 78 cm Rama: drewniana w kolorze złotymRok: 1999Cena wywoławcza: 500 zł NIEDOSTĘPNY / SPRZEDANY Cena Kup Teraz: 900 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

28. Luna and Luna

Autor: Mariusz ZdybałTytuł: Luna and LunaTechnika: Olej na płótnieWymiary: 70×50 cm; w ramie 75 x 55 cmRok: 2018Cena wywoławcza: 1500 zł Cena Kup Teraz: 2700 złStrona artysty: www.mariuszzdybal.pl STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

29. (Nie)przeciętna panna

Autor: Monika FeretTytuł: cykl Twoje Lustro, (Nie)przeciętna pannaTechnika: Mieszana na płótnieWymiary: 70×100 cmRama: brakRok: 2018Cena wywoławcza: 1500 złCena Kup Teraz: 2700 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...

30. Bacówki

Autor: Piotr KominczTytuł: BacówkiTechnika: Olej na płótnieWymiary: 39,5 x 32 cm / z ramą 51 x 44 cmRama: drewniana w kolorze złotymRok: 2002Cena wywoławcza: 300 zł / NIEDOSTĘPNY – SPRZEDANYCena Kup Teraz: 540 zł STRONA GŁÓWNA AUKCJI KOLEJNY OBIEKT POPRZEDNI...